szkoła muzyczna wyszków, muzyka, pasja, nauka śpiewu, lekcje śpiewu, wokal, gra na gitarze, nauka gry na instrumentach, szkoła muzyki, granie, wyszków, mazowieckie, lekcja gratis, rytmika, pianinie, skrzypcach, saksofonie
W naszej szkole uczą profesjonalni muzycy, którzy koncertują na scenie polskiej i zagranicznej.

Do szkoły może zapisać się każdy, bez względu na wiek i umiejętności.

Naszym nadrzędnym celem jest wszechstronny rozwój ucznia. Kształcimy wrażliwych odbiorców sztuki, którzy tak jak i my z chęcią będą propagować muzykę w środowisku lokalnym i zewnętrznym.

Dostosowujemy programy do indywidualnych predyspozycji uczniów.

Szkoła zapewnia naukę gry na instrumentach klasycznych, naukę śpiewu, czytania nut a'vista, znajomości historii muzyki, zasad muzyki oraz grania zespołowego.

Przyjdź i przekonaj się jak funkcjonuje nasza placówka, obejrzyj prezentację wszystkich instrumentów i sprawdzić swoje predyspozycje muzyczne u naszych nauczycieli.