Prasówka

Materiały dla prasy

do użytku w niezniekształconej formie w publikacjach prasowych o Szkole.

Materiały do pobrania

SZKOŁA MUZYCZNA ,,MIŁOŚĆ – MUZYKA – PASJA”

Poniższe materiały zostały udostępnione w celu ułatwienia tworzenia ogłoszeń artykułów pisemnych – cyfrowych i prasowych – dotyczących naszej Szkoły Muzycznej. Materiały można pobrać bezpośrednio ze strony klikając w przycisk pobierania. Grafiki wolno skalować – to znaczy zmieniać ich rozmiar bez naruszenia proporcji. (Nie zezwalamy na rozciąganie, zniekształcanie ani zmianę kolorów udostępnionych niżej obrazów, gdyż są to ważne symbole naszej placówki)

Logo (jasne)

– transparentny plik .png
wysokiej rozdzielczości

Pobierz plik

Logo (ciemne)

– transparentny plik .png
wysokiej rozdzielczości

Pobierz plik

Instrumenty (grafika)

– transparentny plik .png
wysokiej rozdzielczości

Pobierz plik

Instrumenty (tło)

– plik jpg
wysokiej rozdzielczości

Pobierz plik