O szkole

Co nas wyróżnia?

Przyjazna atmosfera, indywidualny plan nauczania i profesjonalna kadra.

Szkoła Muzyczna w Wyszkowie

W Szkole Muzycznej w Wyszkowie uczą profesjonalni muzycy, koncertujący na scenie polskiej i zagranicznej. Są to ponadto dobrzy pedagodzy, którzy z radością dzielą się swoją wiedzą. Tworzymy przede wszystkim pozytywną i przyjazną dla uczniów atmosferę, która zachęca do nauki, pomaga we wszechstronnym rozwoju oraz w budowie pewności siebie – w kontakcie z muzyką i w autorskich działaniach artystycznych.

Nadrzędnym celem naszych pedagogów jest wszechstronny rozwój ucznia. Kształcimy wrażliwych odbiorców sztuki, którzy, tak jak my, z przyjemnością będą propagować muzykę w środowisku lokalnym i zewnętrznym. 

Szkoła Muzyczna w Wyszkowie zapewnia nie tylko zajęcia z gry na instrumentach klasycznych oraz ze śpiewu, ale także naukę czytania nut a’vista, teorię, zasady i historię muzyki oraz naukę grania zespołowego.

Naszymi głównymi kierunkowskazami w działaniu są: Miłość, Muzyka i Pasja.

Budowa i wyposażenie szkoły :

Sala koncertowa

W nowoczesnej sali koncertowej szkoły odbywają się zajęcia oraz koncerty okolicznościowe.

Sale zajęciowe

Znajdują się tu 3 przestrzenne, dobrze wyposażone, wygłuszone i komfortowe sale zajęciowe.

Instrumenty

Szkoła Muzyczna w Wyszkowie wyposażona jest w profesjonalne instrumenty do nauki gry.

Miłość – Muzyka – Pasja

Przyjdź i przekonaj się jak funkcjonuje nasza placówka, obejrzyj prezentację wszystkich instrumentów i sprawdź swoje predyspozycje muzyczne u naszych nauczycieli.

Nasza placówka jest czystą, nowoczesną przestrzenią. W przytulnych salach zajęciowych znajdują się profesjonalne instrumenty i sprzęt muzyczny. Jest tu także elegancka sala koncertowa wyposażona w obszerną scenę, garderoby oraz miejsce dla ponad setki gości – tu odbywają się koncerty naszych uczniów oraz lekcje gry zespołowej.

Uczniowie oczekujący na zajęcia mogą z kolei wygodnie rozsiąść się w poczekalni, w której znajdą aktualną prasę, między innymi muzyczną. Nasza Szkoła Muzyczna zapewnia także internet (WiFi) w granicach terenu placówki.

Udostępniamy naszym uczniom instrumenty muzyczne do wypożyczenia do domu. Dzięki temu mają oni na czym ćwiczyć i nie muszą od razu decydować się na koszta w postaci zakupu własnego instrumentu. U nas mogą najpierw sprawdzić spokojnie, czy podoba im się nauka gry na danym instrumencie.

Dyplomy i podziękowania

Goście naszej Szkoły Muzycznej