Koncert na Rodzinnym Pikniku Profilaktycznym w Wyszkowie / Dzień Dziecka 2015

31.05.2015 | Koncert, Święta

Nasi uczniowie wystąpili na Pikniku!

31 maja 2015 r. w parku Karola Ferdynanda Wazy w Wyszkowie odbył się Rodzinny Piknik Profilaktyczny, zorganizowany z okazji Dnia Dziecka. Według programu, o godzinie 16:00, na głównej scenie pikniku można było usłyszeć uczniów naszej Szkoły Muzycznej ,,Miłość-Muzyka-Pasja”. Młodzi muzycy zagrali piękne, wybrane specjalnie na tę okazję utwory. Brawo, jesteśmy z Was dumni!

Poza występami muzycznymi naszych uczniów na scenie można było zobaczyć również pokazy muzyczno-taneczne między innymi dzieci z Fundacji Wyszkowski Teatr Tańca, czy Zumby dla najmłodszych (Power Fit).

 

Nie dało się nudzić!

Podczas wyszkowskiego dnia dziecka dzieci mogły skorzystać z wielu innych atrakcji poza koncertami i występami. Były to między innymi: zajęcia z rysunku i z tańca, zajęcia sportowe, place zabaw dla dzieci, trampoliny, zjeżdżalnia, paintball, ścianki wspinaczkowe i kolejka tyrolska. Odbyły się różnorodne konkursy i losowanie nagród loterii fantowej ufundowanych przez Burmistrza Wyszkowa. Dodatkowo rodziny z dziećmi mogły bezpłatnie skorzystać z usług lokalnych przedsiębiorców. Ciekawe stoiska zorganizowały też: Wyszkowska Szkoła Rodzenia, Wyszkowska Karta Rodziny, Stowarzyszenie Rodzin dzieci z Zaburzeniami Rozwoju „Bądźmy w kontakcie”, wyszkowska Policja oraz Straż Pożarna.