Koncert w Ośrodku Szkolno-Wychowawczym im. Marii Konopnickiej w Wyszkowie

25.05.2018 | Koncert, Zdjęcia

25 maja 2018 roku – we współpracy ze Specjalnym Ośrodkiem Szkolno-Wychowawczym im. Marii Konopnickiej w Wyszkowie – mieliśmy okazję zorganizować wspaniały koncert dla podopiecznych Ośrodka. Podczas wydarzenia uczniowie Szkoły Muzycznej – zarówno dzieci, jak i młodzież – mieli okazję zaprezentować swoje umiejętności przed podopiecznymi i opiekunami z Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Wyszkowie. Koncert został bardzo ciepło przyjęty i upłynął w przyjemnej, wesołej atmosferze.

Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Wyszkowie jest placówką kształcenia specjalnego dla dzieci i młodzieży z niepełnosprawnością intelektualną w różnych stopniach, autyzmem, z dodatkowymi dysfunkcjami, na wszystkich etapach edukacji. 

Dziękujemy Specjalnemu Ośrodkowi Szkolno-Wychowawczemu za tak ciepłe przyjęcie, a Was zapraszamy do przejrzenia galerii zdjęć z koncertu!

Fotorelacja z koncertu i podziękowania

( Fotografie pochodzą ze strony internetowej Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Wyszkowie (link tutaj).  / Miejsce wydarzenia: ul. Zakolejowa 15a, Wyszków )